CHATA SÁRA

Prijmite pozvanie do novej chaty Sára, ktorá je situovaná do jedinečného prostredia RO Rybníky v Snine. Oblasť je obklopená lesmi, nájdete tu dokonalý pokoj a oddych od každodenného  života.
Počas celého roka ponúkame útulné ubytovanie v novo postavenej chate pre maximálne 6 hostí. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi či skupinku priateľov.

Tip na výlet – Dolina ponúka možnosti na cyklistiku, turistiku, cykloturistiku, hrebeňové etapové pochody i nenáročné prechádzky.  V okolitých lesoch si užijete príjemné prechádzky, ktoré môžete spojiť i so zberom húb a lesných plodov. Kúpanie je možné na bio kúpalisku Sninské rybníky, kúpalisko v obci Zemplínske Hámre, plaváreň Snina. Na svoje si prídu aj športoví rybári. Nevynechajte tiež výlet na unikátne jazero Morské Oko, návštevu Sninského Kameňa alebo kryptu 1025 vojakov z 1. sv. vojny pod pravoslávnym chrámom v Osadnom. V regióne Snina sa zachovali drevené kostolíky v obciach: Uličské Krivé, Topoľa, Ruský Potok, Kalná Roztoka, Jalová, Hrabová Roztoka a Šmigovec. V obci Ulič máte možnosť uvidieť galériu miniatúr drevených kostolíkov. V zime si zalyžujete na vleku v Parihuzovciach.

O Vašu zábavu sa postarajú spoločenské hry. Súčasťou chaty je taktiež kompletne zariadená kuchyňa, kde si môžete plnohodnotne pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Vo vybavení kuchyne nájdete okrem iného aj indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou a rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, hriankovač, toastovač. V blízkosti horného rybníka môžete využiť posedenie pri ohnisku, či varenie guľášu.


Spánok zabezpečujú dve spálne – jedna 2-lôžková s oddelenými posteľami a druhá 4-lôžková s manželskou posteľou a rozťahovací gauč. Nechýba tiež priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, automatickou práčkou a toaletou. Samozrejmou súčasťou počas ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.
Pekne upravený areál slúži k Vašej relaxácii. Parkovanie – priamo pri ubytovaní. Neprenajímame mladým partiám.

Video prezentácia